2003: UKS Trójka - Akademia Sportowa Lubliniec 4 : 4

W kolejnym meczu sparingowym UKS Trójka zremisował w Tarnowskich Górach z Akademia Sportową Lubliniec 4 : 4. Rywal okazał się wymagającym przeciwnikiem. Już po 5 minutach przegrywaliśmy 0 : 2, ewidentnie zaskoczeni przez gości. Mozolnie odrabialiśmy straty by po kolejnych 15 minutach remisować 2 : 2. Rywale jednak znów wyszli na prowadzenie i po dwóch tercjach prowadzili 3 : 2. Ostatnia część meczy była najlepsza w naszym wykonaniu. Znów solidnie pracując wypracowaliśmy dwa gole i wyszliśmy na prowadzenie 4 : 3. Mimo okazji do podwyższenia wyniku, nie udało się skutecznie zakończyć akcji i to rywale wyprowadzając dwie groźne kontry doprowadzili do remisu.. Mimo szybkiego prowadzenia drużyny z Lublińca cieszy fakt, że zespół umiał się podnieść i mimo trudnego rywala gonił wynik, wychodząc nawet na prowadzenie. . Martwią niestety niewykorzystane sytuacje (sam na sam, dwa słupki i dwie poprzeczki). Kolejnym rywalem UKS Trójka będzie zespół MLKS Woźniki (mecz odbędzie się w sobotę 14 marca w Tarnowskich Górach).

Bramki dla gospodarzy zdobywali: Bartek Pyka x 2, Marcin Czudaj x 2